Římskokatolická farnost Velehrad

Kardinál T. Špidlík SJ. Bazilika živě on line. IOP II - Barokní Velehrad. Na stránce Římskokatolické farnosti a poutního místa. Velehrad je farností olomoucké arcidiecéze, děkanátu Uherské Hradiště. Farnost zahrnuje obce Velehrad, Modrá, Salaš a Tupesy. Dohromady čítá asi 3.500 obyvatel. Přímo na Velehradě z tohoto počtu žije asi 1.300 lidí. Ve farnosti působí 2 řehole. Duchovní správu a chod v bazilice zajišťuje řád Tovaryšstva Ježíšova . Řeholní dům zde mají a chod poutního a exercičního domu. Virtu.

OVERVIEW

The web site farnostvelehrad.cz presently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have inspected twenty pages inside the website farnostvelehrad.cz and found eighty-eight websites referring to farnostvelehrad.cz. We were able to detect two mass network platforms owned by this website.

FARNOSTVELEHRAD.CZ TRAFFIC

The web site farnostvelehrad.cz is seeing fluctuating amounts of traffic all round the year.
Traffic for farnostvelehrad.cz

Traffic ranking (by month) for farnostvelehrad.cz

Traffic ranking by day of the week for farnostvelehrad.cz

Let balonem, balony, vyhlídkový let balónem

Nová balonářská sezóna se nezadržitelně blíží a my opět vyrážíme na úspěšnou BALONY. Neodolatelná nabídka na let balónem! Máte touhu vznášet se v oblacích? Ideální dárek, který Vás potěší. Toužíte se proletět s hlavou v oblacích? Nyní můžete vzlétnout do oblak již za 1 990,- Kč. Pro dobrodruhy a milovníky Tater nabízíme nevšední zážitek v koši balónu nad těmito velikány. Spojte svůj let balónem s pobytem v penzionu BalonCentrum Břestek! Od 1 990 Kč.

Úvod - Moravská stezka

Projekt 2017 - Za poznáním a zážitky. Projekt 2016 - Cyklostezka plná zážitků. Etapa 3 Do hanáckých Athén. Etapa 4 Podél Baťova kanálu a Moravy. Odbočka na Velehrad a Buchlov. Etapa 5 Uherské Hradiště - Hodonín. Varianta 1 přes Petrov a Slovensko. Varianta 2 přes Bzenec a krásnými borovými lesy. Etapa 6 Hodonín - Břeclav. Moravská stezka spojuje nádherné kouty Jeseníků s nížinatou krajinou Hané a Slovácka.

Niva Luhačovice Lázeňský wellness hotel

Léčebné pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou. Přijeďte, odpočiňte si a nechte se hýčkat! Věříme, že u nás načerpáte novou energii a budete se k nám rádi vracet. V měsíci květnu již tradiční zahájení hlavní lázeňské sezony Otevírán.

Řeckokatolická farnost v Otrokovicích

V obou chrámech, jak v Otrokovicích, tak i v bazilice na Velehradě se slouží svatá liturgie byzantsko-slovanského obřadu v jazyce církevněslovanském číst více. Vítáme vás srdečně na původních stránkách řeckokatolické farnosti v Otrokovicích. Vliv zlých duchů na lidi.

Penzion Na přehradě

Vítejte na stránkách Penzionu Na přehradě.

Úvodní strana Velehrad info

Odhaloval však duchovně odkaz Cyrila a Metoděje. P Marko Ivan Rupnik SJ. Velehrad, pradávné srdce Velkomoravské říše. Odtud Cyril a Metoděj, soluňští bratři, pozvaní knížetem Rostislavem, zahájili svou apoštolskou misii mezi Slova.

httpwww.reckokatolici-otrokovice.cz

SLÁVA I VO VIKY! Chrám sv. Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Zlatoústého se zde slouží.

WHAT DOES FARNOSTVELEHRAD.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostvelehrad.cz Mobile Screenshot of farnostvelehrad.cz Tablet Screenshot of farnostvelehrad.cz

FARNOSTVELEHRAD.CZ SERVER

Our parsers diagnosed that the main root page on farnostvelehrad.cz took seven hundred and fifty-one milliseconds to download. I could not detect a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider farnostvelehrad.cz not secure.
80.79.28.40

We revealed that this domain is weilding the Apache os.

Římskokatolická farnost Velehrad

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "IOP II - Barokní Velehrad." We noticed that the web page stated " Na stránce Římskokatolické farnosti a poutního místa." It also said " Velehrad je farností olomoucké arcidiecéze, děkanátu Uherské Hradiště. Farnost zahrnuje obce Velehrad, Modrá, Salaš a Tupesy. Přímo na Velehradě z tohoto počtu žije asi 1. Ve farnosti působí 2 řehole. Duchovní správu a chod v bazilice zajišťuje řád Tovaryšstva Ježíšova . Řeholní dům zde mají a chod poutního a exercičního domu."

SEEK SIMILAR WEB SITES

Farnost Velešín

Společný web farností Velešín, Svatý Jan nad Malší, Besednice a Soběnov. Mše svatá pro rodiny s dětmi. Mše svatá pro rodiny s dětmi tentokrát vychází na neděli 18. Pravidelná adorace bude v kapli na faře v sobotu 3. Vánoční mše svatá pro rodiny s dětmi. Vánoční mše svatá zaměřená na rodiny s dětmi bude v neděli 26.

ŘK CÍRKEV farnost VELHARTICE

ETIKETA aneb JAK SE CHOVAT V KOSTELE. Benefiční koncert na opravu kostela 28. Miluji Tě, můj Bože, a toužím Tě milovat. Až do posledního dechu svého života. Můj Bože, uděl mi milost zemřít láskou k Tobě. A s vědomím, že Tě miluji. Miluji Tě, Bože, nekonečně vlídný. Raději chci zemřít láskou k Tobě,. Než žít jen okamžik bez lásky k Tobě. Miluji Tě, Pane, a prosím Tě o jedinou milost,.

Římskokatolická farnost Velké Karlovice

Iz 50,4-9a; Mt 26,14-25. Jidášova zrada se rodila již v době, kdy se Mistr ubíral poněkud jinam, než si Jidáš představoval. Jsem schopen včas zkorigovat své představy o Kristu a jeho církvi? Nejsem v zajetí své umíněnosti? .

Římskokatolická farnost Velký Týnec Čechovice, Grygov, Hostkovice, Krčmaň, Velký Týnec, Vsisko

Čechovice, Grygov, Hostkovice, Krčmaň, Velký Týnec, Vsisko. Aktuality Centra pro rodinný život. Drazí přátelé, po měsíci vás srdečně zdravíme a posíláme aktuální nabídku programů a aktivit našeho Centra. nás může jako teolog ještě překvapit.

www.farnostvlcince.sk

Spoločenstvá, stretká, skupiny. Krst, sobáš, pomazanie chorých, pohreb. Spevácky zbor dospelých Schóla Sedembolestnej. Kurzy pre manželov a rodičov. Kurz pre rodičov detí do 10 rokov. Spoločenstvá, stretká, skupiny.